SAMOLOT
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (max 9 osób)

Call Center - Rezerwacja telefoniczna

Strony Partnerskie:
Współpraca:
  • Partnerem serwisu jest Infoloty.pl - Bilety Lotnicze
  • Sprzedaż biletów lotniczych do Malmo
  • Bilety lotnicze do Malmo - szybko, bezpiecznie
  • Wylot z:
    Warszawa, Polska PL

    Przylot do:
    Malmo, Szwecja SE

    CENA: od 99.00 PLN

    Lotnisko wylotu:
    Warszawa Okęcie (WAW)

    Lotnisko przylotu:
    Malmö-Sturup Apt. (MMX)

    Data promocji: od 2017-01-02 do 2017-09-30 Promocja aktualna do: 2017-01-31
    Linie lotnicze: Wizzair Malmo
    Tanie loty z Warszawy (WAW) do Malmo (MMX).

    Na trasie Warszawa (WAW) – Malmo (MMX) bezpośrednie połączenia oferują państwu węgierskie tanie linie lotnicze Wizzair. Z warszawskiego lotniska na szwedzkie lotnisko Malmo-Sturup, atrakcyjne połączenia lotnicze realizowane są w okresie jesienno-zimowym 2016/2017 cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Planowo wylot z warszawskiego lotniska Warszawa – Okęcie odbywa się o godzinie 11:50, natomiast do Malmo-Sturup dotrzemy o godzinie 13:15. Loty powrotne także 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele). Wylot z Malmo o godz 13:45, planowane lądowanie w Warszawie o godz 15:00. Kup tani bilet z Warszawy do Malmo online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

    Wylot
    Czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio
    W6 1509
    W6
    2017-04-09 07:45 Warszawa (WAW)
    2017-04-09 09:10 Malmö (MMX)
    Przylot
    Czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio
    W6 1510
    W6
    2017-04-16 09:40 Malmö (MMX)
    2017-04-16 11:55 Warszawa (WAW)
    Lot 1
    Cena: 152
    Wylot
    Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
    2017-04-09 21:20 Warszawa (WAW)
    2017-04-10 08:05 Malmö (MMX)
    1
    FR 3099
    2017-04-09 21:20 Warszawa (WAW)
    2017-04-09 22:15 Gdańsk (GDN)
    FR
    2
    W6 1739
    2017-04-10 07:10 Gdańsk (GDN)
    2017-04-10 08:05 Malmö (MMX)
    W6
    Przylot
    Czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio
    W6 1510
    W6
    2017-04-16 09:40 Malmö (MMX)
    2017-04-16 11:55 Warszawa (WAW)
    Lot 2
    Cena: 196
    Wylot
    Czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka
    2017-04-09 23:50 Warszawa (WAW)
    2017-04-10 09:05 Malmö (MMX)
    1
    LO 3879
    2017-04-09 23:50 Warszawa (WAW)
    2017-04-10 00:40 Katowice (KTW)
    LO
    2
    W6 1209
    2017-04-10 07:40 Katowice (KTW)
    2017-04-10 09:05 Malmö (MMX)
    W6
    Przylot
    Czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio
    W6 1510
    W6
    2017-04-16 09:40 Malmö (MMX)
    2017-04-16 11:55 Warszawa (WAW)
    Lot 3
    Cena: 232
    Wylot
    Czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka
    2017-04-09 23:40 Warszawa (WAW)
    2017-04-10 08:05 Malmö (MMX)
    1
    LO 3827
    2017-04-09 23:40 Warszawa (WAW)
    2017-04-10 00:35 Gdańsk (GDN)
    LO
    2
    W6 1739
    2017-04-10 07:10 Gdańsk (GDN)
    2017-04-10 08:05 Malmö (MMX)
    W6
    Przylot
    Czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio
    W6 1510
    W6
    2017-04-16 09:40 Malmö (MMX)
    2017-04-16 11:55 Warszawa (WAW)
    Lot 4
    Cena: 282
    Wylot
    Czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka
    2017-04-09 23:40 Warszawa (WAW)
    2017-04-10 08:00 Malmö (MMX)
    1
    LO 773
    2017-04-09 23:40 Warszawa (WAW)
    2017-04-10 01:45 Wilno (VNO)
    LO
    2
    W6 8075
    2017-04-10 07:25 Wilno (VNO)
    2017-04-10 08:00 Malmö (MMX)
    W6
    Przylot
    Czas podróży: 1h 15m / Bezpośrednio
    W6 1510
    W6
    2017-04-16 09:40 Malmö (MMX)
    2017-04-16 11:55 Warszawa (WAW)
    Lot 5
    Cena: 414
    Tanie bilety lotnicze do Malmo
    Loty - Kierunek Data Promocji Linie Lotnicze Cena
    Wizzair Poznań Malmo   od 2017-01-03 do 2017-09-01     99.00
    Wizzair Gdańsk Malmo   od 2017-01-02 do 2017-09-01     99.00
    Wizzair Katowice Malmo   od 2017-01-02 do 2017-08-31     79.00
    Wizzair Warszawa Malmo   od 2017-01-02 do 2017-09-30     99.00
    Ryanair Wrocław Malmo   od 2013-09-30 do 2013-11-05     94.00
    Tanie Loty do Malmo - Tanie Bilety Lotnicze Malmo-Sturup