SAMOLOT
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (max 9 osób)

Call Center - Rezerwacja telefoniczna

Strony Partnerskie:
Współpraca:
  • Partnerem serwisu jest Infoloty.pl - Infoloty.pl - Bilety lotnicze do Malmo
  • Flytic.pl
  • Wylot z:
    Katowice, Polska PL

    Przylot do:
    Malmo, Szwecja SE

    CENA: od 109.00 PLN

    Lotnisko wylotu:
    Katowice Pyrzowice (KTW)

    Lotnisko przylotu:
    Malmö-Sturup Apt. (MMX)

    Data promocji: od 2017-11-06 do 2018-04-03 Promocja aktualna do: 2017-11-30
    Linie lotnicze: Wizzair Malmo
    Tanie loty z Katowic (KTW) do Malmo (MMX).

    Tanie linie lotnicze Wizzair oferują atrakcyjne połączenie lotnicze na trasie Katowice-Malmo. Dzięki przewoźnikowi Wizzair na szwedzkie lotnisko mamy możliwość dotarcia w sezonie wiosna – lato 2017 cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wylot z katowickiego lotniska Katowice – Pyrzowice odbywa się o godzinie 12:15, natomiast przylot na miejsce do Malmo planowany jest o godzinie 13:40. Linie lotnicze Wizzair proponują także połączenia powrotne z Malmo do Katowic, które odbywają się także 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele). Ze szwedzkiego lotniska Malmo-Sturup wylecimy o 14:10, do Katowic dotrzemy o 15:30. Wraz z nadejściem sezonu jesienno-zimowego linie Wizzair wprowadzają nowy rozkład lotów. Połączenia na trasie Katowice-Malmo odbywają się trzy razy w tygodniu, wylot we wtorek, czwartek i niedziele o godzinie 11:25, planowany przylot o godzinie 12:55. Loty z Malmo do Katowic także we wtorki, czwartki i niedziele w godzinach 13:30-14:50. Rezerwuj swój tani przelot z Katowic do Malmo online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

    Wylot
    Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
    W6 1209
    W6
    2018-01-28 11:25 Katowice (KTW)
    2018-01-28 12:55 Malmö (MMX)
    Przylot
    Czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio
    W6 1210
    W6
    2018-02-04 13:30 Malmö (MMX)
    2018-02-04 15:50 Katowice (KTW)
    Lot 1
    Cena: 118
    Wylot
    Czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka
    2018-01-28 18:15 Katowice (KTW)
    2018-01-29 07:55 Malmö (MMX)
    1
    LO 3886
    2018-01-28 18:15 Katowice (KTW)
    2018-01-28 19:10 Warszawa (WAW)
    LO
    2
    W6 1509
    2018-01-29 06:30 Warszawa (WAW)
    2018-01-29 07:55 Malmö (MMX)
    W6
    Przylot
    Czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio
    W6 1210
    W6
    2018-02-04 13:30 Malmö (MMX)
    2018-02-04 15:50 Katowice (KTW)
    Lot 2
    Cena: 183
    Wylot
    Czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio
    W6 1209
    W6
    2018-01-28 11:25 Katowice (KTW)
    2018-01-28 12:55 Malmö (MMX)
    Przylot
    Czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka
    2018-02-04 07:45 Malmö (MMX)
    2018-02-04 15:35 Katowice (KTW)
    1
    W6 1510
    2018-02-04 07:45 Malmö (MMX)
    2018-02-04 09:00 Warszawa (WAW)
    W6
    2
    LO 3883
    2018-02-04 13:45 Warszawa (WAW)
    2018-02-04 14:35 Katowice (KTW)
    LO
    Lot 3
    Cena: 219
    Wylot
    Czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka
    2018-01-28 18:15 Katowice (KTW)
    2018-01-29 07:55 Malmö (MMX)
    1
    LO 3886
    2018-01-28 18:15 Katowice (KTW)
    2018-01-28 19:10 Warszawa (WAW)
    LO
    2
    W6 1509
    2018-01-29 06:30 Warszawa (WAW)
    2018-01-29 07:55 Malmö (MMX)
    W6
    Przylot
    Czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka
    2018-02-04 07:45 Malmö (MMX)
    2018-02-04 15:35 Katowice (KTW)
    1
    W6 1510
    2018-02-04 07:45 Malmö (MMX)
    2018-02-04 09:00 Warszawa (WAW)
    W6
    2
    LO 3883
    2018-02-04 13:45 Warszawa (WAW)
    2018-02-04 14:35 Katowice (KTW)
    LO
    Lot 4
    Cena: 285
    Wylot
    Czas podróży: 16h 50m / 1 przesiadka
    2018-01-28 15:05 Katowice (KTW)
    2018-01-29 07:55 Malmö (MMX)
    1
    LO 3884
    2018-01-28 15:05 Katowice (KTW)
    2018-01-28 16:00 Warszawa (WAW)
    LO
    2
    W6 1509
    2018-01-29 06:30 Warszawa (WAW)
    2018-01-29 07:55 Malmö (MMX)
    W6
    Przylot
    Czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka
    2018-02-04 07:45 Malmö (MMX)
    2018-02-04 15:35 Katowice (KTW)
    1
    W6 1510
    2018-02-04 07:45 Malmö (MMX)
    2018-02-04 09:00 Warszawa (WAW)
    W6
    2
    LO 3883
    2018-02-04 13:45 Warszawa (WAW)
    2018-02-04 14:35 Katowice (KTW)
    LO
    Lot 5
    Cena: 309
    Tanie bilety lotnicze do Malmo
    Loty - Kierunek Data Promocji Linie Lotnicze Cena
    Loty z Poznań do Malmo   od 2017-11-06 do 2018-05-01     39.00
    Loty z Gdańsk do Malmo   od 2017-11-06 do 2018-04-02     39.00
    Loty z Katowice do Malmo   od 2017-11-06 do 2018-04-03     39.00
    Loty z Warszawa do Malmo   od 2017-11-06 do 2018-04-01     39.00
    Loty z Kraków do Malmo   od 2017-11-02 do 2018-03-30     34.00
    Loty z Wrocław do Malmo   od 2013-09-30 do 2013-11-05     94.00
    Tanie Loty do Malmo - Tanie Bilety Lotnicze Malmo-Sturup